• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Homepay/PayMedia/DotPay/ProfitSMS - opinie, pytania oraz wszystko co z nimi związane

To dziwne że Cię tak traktują pierwszy raz słyszę żeby dp działało na korzyść klienta, chyba że masz spore zarobki z usług sms ;p
Jak myślicie uda się tak z homepay :D ?

Homepay nie ma chyba jeszcze tylu klientów, żeby sobie na to pozwolić, ale z czasem... kto wie =]
 
To dziwne że Cię tak traktują pierwszy raz słyszę żeby dp działało na korzyść klienta, chyba że masz spore zarobki z usług sms ;p
Jak myślicie uda się tak z homepay :D ?


z DotPay wystarczył mail
Firma "XXX" zaoferowała mi 50% na warunkach x, y, z.
Z powodu długotrwałej współpracy prosiłbym o przestawienie Państwa oferty
Go to hell,
FIRMA x y z

I wiem, że przy zarobkach 2-3k / m-c ludzie też dostawali takie stawki.
 
Orientuje się może ktoś czy w tej nowej ofercie HomePay dla Europy będą obsługiwane połączenia/smsy z Czech?
 
Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Litwa, Norwegia, Rumunia, Slowacja, Hiszpania, UK w dalszym terminie, najpierw z tego co wiem, to sama Szwecja.
 
Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Litwa, Norwegia, Rumunia, Slowacja, Hiszpania, UK w dalszym terminie, najpierw z tego co wiem, to sama Szwecja.

Nie ma Brazyli? Trochę chujnia :/
 
słyszałem, że ponoć ciężko jest uzyskać w ogóle jakiekolwiek informacje nt. SMS Premium w Brazylii właśnie..

Tam CHYBA to jest znacjonalizowane i dlatego ;P
 
Mam do was pewne pytanko w sprawie Homepay.
Z tego co czytałem z postów i na stronie homepay powinien po nowym roku przyjść pit za zarobki zeszłego roku~.

Ale do tej pory nie dotarł, wysłałem kilka maili do nich na ten temat oraz dzwoniłem (nie odbierają).
A na maile nie ma odpowiedzi.

Cooo się dzieje, mamy już połowę marca a chce się rozliczyć ;<
 
Ja dostałem PIT już dawno temu, nie odbierają telefonu/nie odpisują? wątpię trochę w to, o której godzinie dzwoniłeś?
 
W takich sytuacjach dzwoń do nich, bo jak do Ciebie nie doszedł to pewnie zaginął w burdelu na poczcie polskiej.
Ja już dawno się rozliczyłem i mam spokój.. :)
 
W takich sytuacjach dzwoń do nich, bo jak do Ciebie nie doszedł to pewnie zaginął w burdelu na poczcie polskiej.
Ja już dawno się rozliczyłem i mam spokój.. :)

Dzięki, bede dalej próbował się kontaktować.
 
Back
Top